• head_banner

O nás

O společnosti PKCELL

pkcell přední dodavatel baterií

Shenzhen Pkcell Battery Co. Ltd byla založena v roce 1998 a je jedním z největších podniků na výrobu lithiových baterií v Číně.

Jsme pokročilá technologická společnost specializující se na výrobuBaterie LiSOCL2, LiMnO2 baterie, Baterie LiFeS2, Lithiová knoflíková baterie, Primární lithiové baterie &Řada kondenzátorůVíce než 20 let.Tyto produkty jsou široce používány v IoT, měřicích přístrojích, medicíně, oceánském vybavení, GPS, bezpečnostních zařízeních, GPS, atd., atd. Naše baterie prošly certifikací mnoha autoritativních orgánů a prošly CE, ROHS REACH, SGS, ISO, IEC, MSDS & Un38.3 certifikáty & 2 miliony USD pojištění odpovědnosti za produkty.

PKCELL má největší výrobní rozsah a nejmodernější vybavení.Dílna a kancelář jsou zřízeny ve čtyřech obrovských budovách s celkovou hrubou podlahovou plochou 28 000 metrů čtverečních.

PKCELL má asi400 zaměstnanců včetně 30 profesionálních techniků a 50 zaměstnanců řízení kvality.Vybaveno asi 18 sadami vysokorychlostních automatických výrobních linek a zařízením pro kontrolu kvality.Naše roční baterieVýstup je až 500 miliard kusů.

Pobočky: USA, Kanada, Dongguan, Shenzhen, Changsha & Yongzhou Of China.

výrobní linka

Firemní kultura

Proč důvěřovat PKCELL

Baterie PKCELL

1. KVALITA NA prvním místě
Kvalita je naší základní hodnotou, baterie PKCELL jsou certifikovány podle požadavků ISO 9001:2015 a GB/T19001-2016.

2. PRŮMYSLOVÉ ZKUŠENOSTI
Zaměřte se na výzkum a výrobu lithiových baterií po dobu 20 let zkušeností.

3. KONKURENČNÍ CENA
Víme, jak plně využít materiály, abyste splnili svůj rozpočet na cenově dostupné baterie.

4. RYCHLÉ DORUČENÍ
Každý dotaz bude zodpovězen do 3 minut během pracovní doby.Dodací lhůta je asi 10 dní u malých sérií a 20 dní u velkých objednávek nebo v hlavní sezóně.

5. SLUŽBA NA MÍRU
Naše baterie jsou přizpůsobeny a optimalizovány.PKCELL vyrábí baterie optimalizované podle vašich konstrukčních specifikací.

Certifikáty

Certifikáty PKCELL

Vize a poslání

Poslání společnosti PKCELL