• baner_głowy

O nas

O PKCELL

wiodący dostawca baterii pkcell

Firma Shenzhen Pkcell Battery Co. Ltd została założona w 1998 roku i jest jednym z największych przedsiębiorstw produkujących baterie litowe w Chinach.

Jesteśmy firmą zaawansowaną technologicznie, specjalizującą się w produkcjiBateria LiSOCL2, Bateria LiMnO2, Bateria LiFeS2, Litowa bateria guzikowa, Podstawowe zestawy akumulatorów litowych &Seria kondensatorówPonad 20 lat.Produkty te są szeroko stosowane w IoT, licznikach mediów, sprzęcie medycznym, oceanicznym, GPS, urządzeniach zabezpieczających, GPS itp. itp. Nasze baterie przeszły certyfikację wielu autorytatywnych organów oraz CE, ROHS REACH, SGS, Certyfikaty ISO, IEC, MSDS i Un38.3 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności za produkty na kwotę 2 milionów USD.

PKCELL dysponuje największą skalą produkcji i najnowocześniejszym sprzętem.Warsztat i biuro mieszczą się w czterech ogromnych budynkach o łącznej powierzchni całkowitej wynoszącej 28 000 metrów kwadratowych.

PKCELL ma około400 pracowników, w tym 30 profesjonalnych techników i 50 pracowników zarządzania jakością.Wyposażony w około 18 zestawów szybkich automatycznych linii produkcyjnych i sprzętu do kontroli jakości.Nasza coroczna bateriaProdukcja wynosi do 500 miliardów sztuk.

Oddziały: USA, Kanada, Dongguan, Shenzhen, Changsha i Yongzhou w Chinach.

linia produkcyjna

Kultura firmy

Dlaczego warto zaufać PKCELL

Bateria PKCELL

1. NAJWAŻNIEJSZA JAKOŚĆ
Jakość jest naszą podstawową wartością. Baterie PKCELL posiadają certyfikaty ISO 9001:2015 i GB/T19001-2016.

2. DOŚWIADCZENIE W BRANŻY
Skoncentruj się na badaniach i produkcji baterii litowych przez 20 lat doświadczenia.

3. KONKURENCYJNA CENA
Wiemy, jak w pełni wykorzystać materiały, aby spełnić Twój budżet na niedrogie akumulatory.

4. SZYBKA DOSTAWA
Odpowiedź na każde zapytanie zostanie udzielona w ciągu 3 minut w godzinach pracy.Czas realizacji wynosi około 10 dni dla małych partii i 20 dni dla dużych zamówień lub w szczycie sezonu.

5. USŁUGA INDYWIDUALNA
Nasze akumulatory są dostosowane i zoptymalizowane.PKCELL produkuje akumulatory zoptymalizowane pod kątem specyfikacji projektowych.

Certyfikaty

Certyfikaty PKCELL

Misja wizja

Misja firmy PKCELL