• head_banner

Přizpůsobená primární lithiová baterie

Naše schopnosti zahrnují vytváření baterií na míru s využitím různých chemických složení a nastavení, aby splnily výkonové a rozměrové specifikace našich zákazníků.Naši odborní inženýři jsou schopni vytvářet baterie s využitím mnoha chemických možností pro vlastní návrhy bateriových sad, které splňují potřeby našich zákazníků.

Baterie PKCELL s primární lithiovou baterií

Vlastní baterie PKCELL s primární lithiovou baterií.Chemický typ:

  • Lithium-manganová baterie (Li-MnO2, model: CR 34615, CR 2016, CR 2025, CR 2032 atd.)
  • Lithiumthionylchloridová baterie (Li-SoCl2, model: ER14250, ER14505, ER26500, ER34615 atd.)

Koncovky, kolíky, štítky PKCELL baterie/bateriové sady

Baterie/bateriová sada je vždy k dispozici s různými typy zakončení, tj. PC piny, jazýčky, pájecí jazýčky, vodiče, vodiče, kabely a konektory.Kolíky nebo jazýčky jsou bezpečně připevněny k bateriovým článkům nebo obalu, aby bylo zajištěno stabilní a spolehlivé spojení.Tím se zabrání náhodnému odpojení.Což také zajišťuje, že baterie (bateriová sada) odolá fyzickému namáhání a vibracím, které může baterie zaznamenat při běžném používání.V některých aplikacích mohou kolíky nebo jazýčky usnadnit nabíjení a vybíjení připojením baterie k externímu nabíjecímu nebo vybíjecímu zařízení.Což je také přerušení elektrického spojení v případě nadproudu nebo jiných událostí kritických z hlediska bezpečnosti.

V závislosti na aplikaci lze kolíky nebo výstupky baterie PKCELL přizpůsobit tak, aby odpovídaly specifickým potřebám zařízení nebo systému.Pro zajištění kompatibility a optimálního výkonu lze použít různé velikosti, tvary a konfigurace. 

Doufám, že pro vás existuje ideální baterie nebo baterie od PKCELL!Pokud ne, našeSlužby zákazníkům& Řešenívám může pomoci.

POUZE NÁM NAPIŠTE E-MAIL specifikace, které požadujete!

Další výběr drátů

 

Připojení k zařízením: Baterie se používají k napájení různých elektronických zařízení a tato zařízení musí být fyzicky připojena k sadě baterií, aby mohla přijímat energii.Prostředky k vytvoření tohoto spojení jsou dráty nebo kabely.Vodiče umožňují, aby elektrická energie uložená v bateriovém bloku byla dodána do zařízení, které má napájet.

Flexibilita: Kabely poskytují flexibilitu a pohodlí při připojování baterie k zařízení.Lze je rozšířit a manévrovat tak, aby vyhovovaly různým velikostem, tvarům a pozicím zařízení.

Správa baterie: Baterie PKCELL jsou dodávány s vestavěnými obvody pro správu a ochranu baterie.Který zahrnuje funkce jako ochrana proti přebití, ochrana proti nadměrnému vybití a tepelný management.Vodiče propojují řídicí obvody baterie s články baterie a zařízením, což umožňuje efektivní sledování a řízení toku energie.

přizpůsobené kabely baterie