• head_banner

aplikace

ETC (Electronic Toll Collection System) je systém, který umožňuje řidičům automaticky platit mýtné, aniž by zastavili své vozidlo na mýtném.Systém využívá bezdrátovou komunikaci mezi palubním zařízením ETC (OBE) instalovaným ve vozidle a silničními zařízeními umístěnými na sběrném místě.

PKCELL nabízí vysoce výkonné baterie pro palubní zařízení ETC a PKCELL"Záložní baterie"řešení prodlužuje životnost a zajišťuje nejnižší spotřebu energie.

ETC s baterií pkcell
lodní vybavení

Napájecí řešení pro oceánské zařízení

Na člunech nebo lodích lze baterie Li-SOCl2 použít pro zařízení GPS, bezdrátové tísňové majáky, bezdrátové vysílače pro nouzovou lokalizaci, bezdrátová komunikační zařízení, sonobóje atd. Na moři lze baterie Li-SOCl2 použít pro oceánografický výzkum, jako je vyhledávání zdrojů, biologický výzkum a podmořský seismický průzkum, monitorování kvality vody, bóje, ochrana pobřeží atd.

Oceánografická zařízení pro případ nouze mohou skladovat baterie po dlouhou dobu, takže jejich baterie musí být méně samovybíjecí a napěťová odezva během krátké doby.

IoT (Internet of Things) označuje síť schopnou inteligentně identifikovat, umisťovat, monitorovat a spravovat zařízení.

Internet věcí (IoT) je nově vznikající obor přitahující pozornost ze všech oblastí života, se širokou škálou aplikací, včetně spotřebitelských aplikací, průmyslových aplikací, zemědělských aplikací, komerčních aplikací, dopravy a tak dále.

Bateriová řešení PKCELL splňují požadavky na napájení jakéhokoli hardwaru IoT.Ať už pro průmyslové, komerční nebo rezidenční aplikace, PKCELL'sER, CR, a další sériové bateriové produkty s dostupnými možnostmi přizpůsobení jsou chytrou volbou pro aplikace IoT. Baterie PKCELL nabízejí výkon, kvalitu, dlouhou životnost a autonomní provoz potřebný k napájení jakéhokoli druhu chytrého připojeného zařízení.

Global Positioning Systems (GPS) může poskytovat přesné údaje o poloze pro všechny druhy projektů výzkumu a řízení suchozemské a ptačí přírody.Technologie sledování GPS byla přijata při správě movitého majetku.Typ baterie zvolený pro produkt závisí na aplikačním prostředí a použití zařízení, sledovací systémy jsou obvykle napájeny samostatnou baterií se dvěma řešeními napájení: dobíjecí lithium-iontová polymerová baterie nebo nenabíjecí lithium thionylchloridová baterie .

Práce s vysoce kvalitními bateriemi a optimalizovaná spotřeba energie.PKCELL je skutečným partnerem pro váš obchodní úspěch.

Řešení napájení pro utilitní inteligentní měřiče

Elektroměr je elektroměr používaný k měření elektrické energie.S rozvojem vědy a techniky jsou inteligentní měřiče široce používány pro spotřebu elektřiny v domácnostech a komerční spotřebu elektřiny atd.

Inteligentní měřiče sdělují informace spotřebitelům pro jasnější pochopení chování spotřebitelů a dodavatelům elektřiny za účelem monitorování systému a fakturace zákazníkům.Bateriové řešení PKCELL pro inteligentní měřiče pomáhá stát se energeticky účinnější a šetrnější k životnímu prostředí.

Napájecí řešení pro bezpečnostní zařízení

PKCELL se zavázal k řešení bezpečného napájení pro chytré zabezpečení, jako jsou detektory plynu, magnetické dveřní alarmy, chytré dveřní zámky, chytré detektory kouře, bezdrátové nouzové alarmy atd., včetně válcových Li-MnO2 baterií pro chytré zabezpečení, zejména v NB-IoT! LoRa a režimy malých bezdrátových aplikací.

Tím, že slouží jako výrobce a poskytovatel služeb.Vybudovali jsme si a udrželi naši dobrou pověst ve více než 30 zemích a oblastech světa.Náš tým také poskytuje nejúčinnější a cenově dostupné řešení baterií.

Lékařská zařízení a vybavení dnes vyžadují zvýšené schopnosti a přenosnost v menších, štíhlejších designech.jako jsou glukometry, elektronické teploměry, naslouchátka, lékařské monitory a další.Napájecí řešení, která tyto technologické pokroky oživují, také vyžadují méně místa a zároveň poskytují více energie a delší doby provozu, včetně vyšší hustoty energie, nižší hmotnosti, delší životnosti cyklu, lepších charakteristik zachování kapacity baterie a širšího použitelného teplotního rozsahu.CR a lithiová baterie je nejlepší řešení.

S vyspělostí technologie výzkumu a vývoje lithiových baterií a nárůstem požadavků na mobilní práci u přenosných lékařských zařízení se lithiové baterie postupně dostávají do vedení v průmyslu lékařských zařízení se svými absolutními výhodami vysokého napětí, vysoké energie a dlouhé životnosti.